Profesjonalne usługi fizjoterapeutyczne:
bóle kręgosłupa i stawów obwodowych
nerwobóle i stany pooperacyjne
bóle i zawroty głowy, problemy OUN
diagnostyka i korekcja wad postawy
medyczny trening terapeutyczny.

Wizyta

Nadrzędnym celem pierwszej wizyty jest postawienie odpowiedniej diagnozy i precyzyjne określenie źródła dolegliwości. W związku z powyższym na początku terapii zostanie przeprowadzony wywiad, dokładne badanie kliniczne oraz ocena dokumentacji medycznej, z którą przyszedł Pacjent. Na tej podstawie zostanie postawiona hipoteza problemu oraz przeprowadzona próbna terapia wraz z oceną jej efektów. Ostatnim elementem terapii jest określenie odpowiedniego zadania domowego wykonywanego przez pacjenta w warunkach domowych.

  • Proszę zabrać całą dotychczasową dokumentację medyczną (np. zdjęcia RTG, wyniki rezonansu magnetycznego, USG, wyniki badań laboratoryjnych itp.).
  • Proszę założyć komfortowe ubranie/bieliznę – badanie wymaga bezpośredniego dostępu do skóry. W każdym przypadku ocenie poddawany będzie cały aparat ruchu.

 Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.fizjoterapia-nowak.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.